The Platform (2019) – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
The Platform (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Platform (2019)

1436
  94 min  •  2019  •  HD  •  7.0

Loading…

Një burg vertikal me një qeli për nivel. Dy persona për qeli. Një platformë ushqimore e vetme dhe dy minuta në ditë për t'u ushqyer nga lart poshtë. Një makth i pafund i bllokuar në Gropë.