The Invisible Man (2020) – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
The Invisible Man (2020)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Invisible Man (2020)

567
  124 min  •  2020  •  Full HD  •  7.5

Loading…

Pasi organizon vetëvrasjen e tij, një shkencëtar i çmendur përdor fuqinë e tij për t'u bërë i padukshëm dhe për të përndjekur ish-të dashurën, Sesilian. Kur policia nuk pranon ta besojë historinë e saj, Sesilia vendos t'i marrë vetë gjërat në duar për t'u mbrojtur.