The Banker (2020) – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
The Banker (2020)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Banker (2020)

489
  120 min  •  2020  •  Full HD  •  6.8

Loading…

Në Amerikën e viteve 1960, dy sipërmarrës ambicioz me ngjyrë i futen botës së pronave të patundshme dhe bankave duke përdorur një djalosh të ri të bardhë si përfaqësuesin e tyre, teksa vetë kontrollojnë gjithçka prapa skenave.