Spies in Disguise (2019) – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
Spies in Disguise (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Spies in Disguise (2019)

1165
  102 min  •  2019  •  HD  •  6.8

Loading…

Super spiuni Lance Sterling (Will Smith) dhe shkencëtari Walter Beckett (Tom Holland) janë pothuajse të kundërt. Walteri është i qetë, i lezetshëm dhe i butë. Lance është ... e kundërta. Por, kur ngjarjet marrin një kthesë të papritur, kjo duo e pamundur detyrohet të bashkohet për misionin përfundimtar që do të kërkojë një maskim pothuajse të pamundur - duke e shndërruar Lance në pëllumbin e guximshëm, të ashpër, madhështor. Walter dhe Lance papritmas duhet të punojnë si ekip, ose e gjithë bota është në rrezik të madh.