Sezoni 3 - Episodi 9 – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 9
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 9

314

Loading…

Jimmy zbulon nga Irena, një nga klientet e tij të mëparshme, e cila përfaqëson klasën në padinë Sandpiper Crossing, se kompania ka ofruar një marrëveshje e cila nëse pranohet nga D&M dhe HHM do t’i paguajë Xhimit 1.16 milion dollarë.