REC (2007) – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
REC (2007)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

REC (2007)

828
  78 min  •  2007  •  HD  •  7.4

Loading…

Një reportere televizive dhe një kameraman ndjekin punëtorët e zjarrfikësit në një ndërtesë të errët apartamentesh ku brenda me diçka të tmerrshme.