Purity Falls (2019) – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
Purity Falls (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Purity Falls (2019)

502
  90 min  •  2019  •  HD  •  5.0

Loading…

Një vit pas humbjes së burrit të saj, Nicole vendoset në Purity Falls me fëmijët e saj të rritur, Xhustina dhe Xhejson. Fqinja e tyre e pasur duket e këndshme, duke e vendosur shpejt Xhejsonin me punë në mënyrë që familja të ketë të ardhura. Por, kur një fqinj i ri mbytet në pishinë, gjërat fillojnë të bëhen të rrezikshme.