Made in France (2015) – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
Made in France (2015)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Made in France (2015)

9783
  89 min  •  2015  •  HD  •  6.2

Loading…

Pas sulmeve të tmerrshme terroriste në Paris ky thriller investigues të zhyt në grupet ekstremiste myslimane qërriten në shtetet perëndimore dhe mund të sulmojnë nga momenti në moment.