Love (2015) +18 – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
Love (2015) +18


PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Love (2015) +18

40851
  135 minuta  •  2015  •  HD  •  6.0

Loading…

Mërfi është një amerikan që jeton në Paris i cili përfshihet në një marrëdhënie emocionalisht dhe seksualisht të ndezur me një vajzë të paqëndrueshme, Elektrën. Të pavetëdijshmë se si do të ndikojë në marrëdhënien e tyre, ftojnë fqinjen e tyre në shtrat me ta…