Killing Sarai (2019) a.k.a En Brazos de un Asesino – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
Killing Sarai (2019) a.k.a En Brazos de un Asesino
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Killing Sarai (2019) a.k.a En Brazos de un Asesino

1605
  106 min  •  2019  •  HD  •  6.6

Loading…

E detyruar të jetojë me një trafikant droge për nëntë vjet, Sarai shpëton nga banesa e tij duke u fshehur në makinën e Viktorit, një vrasës i pashëm dhe vdekjeprurës. Pasi zbulon se kush është, Viktori vendos të rrezikojë gjithçka për të mbrojtur bukuroshen Sarai.