Ironclad (2011) – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
Ironclad (2011)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ironclad (2011)

1357
  121 min  •  2011  •  HD  •  6.1

Loading…

Në Anglinë e shekullit të trembëdhjetë, një Kalorës Templari dhe disa nga burrat e Baronit, luftojnë për të mbrojtur Kalanë e Rochester kundër mbretit tiranik Xhonit.