I Am Legend (2007) – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
I Am Legend (2007)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

I Am Legend (2007)

20386
  101 min  •  2007  •  Full HD  •  7.2

Loading…

Pasi një virus shkatërroi qytetërimin dhe pjesën tjetër i ktheu ne monstra, i vetmi i mbijetuar në Nju Jork mundohet dëshpërimisht të gjejë një kurë!