Ghosthunters (2016) – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
Ghosthunters (2016)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ghosthunters (2016)

9340
  90 min  •  2016  •  HD  •  3.2

Loading…

Kur njëri prej tyre humbet gruan dhe vajzën e tij në duart e një vrasësi serial, një skuadër që merret me gjueti fantazmash është e vendosur të kapi shpirtrat e të dashurve të tyre. Në këtë mënyrë shpirtrat e tyre më në fund mund të prehen në paqe. Por sa më shumë që skuadra kërkon në shtëpi, fantazmat bëhen më armiqësore dhe skuadra zbulon sekretet e vërteta të shtëpisë dhe vrasjes.