Emma. (2020) – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
Emma. (2020)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Emma. (2020)

480
  124 min  •  2020  •  HD  •  7.0

Loading…

Një vajzë e bukur dhe e zgjuar, Ema, e vendosur në Anglinë e viteve 1800 e shtyn kohën duke bërë mblesëri në rrethin e saj shoqëror, por refuzon të martohet vetë. Ndonjëherë e shkujdesur dhe e nxituar, Ema harron të shikojë më pranë saj.