Dolittle (2020) – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
Dolittle (2020)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Dolittle (2020)

1736
  101 min  •  2020  •  HD  •  5.6

Loading…

Një mjek që mund të flasë me kafshët, fillon një aventurë për të gjetur një ishull legjendar me një nxënës të ri dhe një ekuipazh me kafshëve shtëpiake të çuditshme.