Clemency (2019) – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
Clemency (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Clemency (2019)

864
  112 min  •  2019  •  HD  •  6.4

Loading…

Ndërsa përgatitet të ekzekutojë një tjetër të burgosur të dënuar me vdekje, Bernadin duhet të përballet me demonët psikologjikë dhe emocionalë që puna e saj krijon, së fundmi lidhur me të burgosurin e radhës.