Carriers (2009) – Filma24.to | Filma me Titra Shqip HD
Carriers (2009)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Carriers (2009)

489
  84 min  •  2009  •  HD  •  6.0

Loading…

Kur një virus vdekjeprurës përhapet globalisht, 4 miq kërkojnë një strehë për t'u mbrojtur nga murtaja. Por ndërsa shmangin të infektuarit, udhëtarët ndizen me njëri-tjetrin dhe kërkimi i tyre merr një rrjedhë tjetër.